Vyhledávání

Kontakty

Tel/fax:
575 570 270
Mobil:
777 555 295 
e-mail:
info@redona.cz

Rodinné domy Flexibuild

 

Nabídka : Pozemek

Prodej stavebního pozemku v Trnavě u Zlína

Prodej: 417 CZK za m2

Velký stavební pozemek na okraji obce v nádherné přírodě. K pozemku je vybudovaná příjezdová komunikace, přípojka elektro a dešťová kanalizace. Součástí ceny je provedený hydrogeologický průzkum a projekt rodinného sídla pro stavební povolení. Doporučujeme pro klienty, kteří dávají přednost bydlení v přírodě v blízkosti většího města.

Prodej stavebního pozemku v Holešově

Prodej: 726 CZK za m2

Nabízíme k prodeji stavební pozemek na okraji města. Pozemek je rovinatý v oblasti s pokračující výstavbou rodinných domů. Přístup k pozemku je z veřejné komunikace. Inženýrské sítě jsou u pozemku. Vedle pozemku je cyklostezka a zastávka MHD. Vzdálenost k nejbližšímu supermarketu je 600m, do centra 1,3 km. Pozemek je velmi dobře osluněný, ze severní strany chráněn vysázeným lesoparkem.

Stavební pozemek Rudice u Luhačovic

Prodej: 476 CZK za m2

Stavební pozemek o celkové výměře 2283 m2 v Rudicích u Uherského Brodu a Luhačovic. Pozemek je velmi mírně svažitý až rovinný dobře osluněný na okraji obce s výhledem na okolní krajinu. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku (zpevněná komunikace, elektřina, voda, plyn, telefon). Rudice jsou klidná obec v údolí obklopeném kopci a lesy. Okolní příroda má vzácnou faunu a floru a minerální prameny.

stavební pozemky Žeranovice

Prodej: 690 CZK za m2

Stavební pozemek pro stavbu rodinného domu v Žeranovicích. Výměra pozemku je 700 - 850 m2. Inženýrské sítě na pozemku. Současně s pozemkem lze objednat i stavbu rodinného domu. Bližší informace v realitní kanceláři.


reDONA - realitní kancelář Zlín | Nahoru | Zpět | Hlavní stránka | Mapa webu